KONST / Litografier / Färglitografier 12019053
nr 1201 9053
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografier, 3 st, "Hur man snoppar cigarrer eller fyra sätt att demaskera illusionen". Signerad, numrerad 38/200. Motivet: 62x73 cm
Kondition: 2 st utan glas
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:57:07
300 kr
450 kr
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd